"Дитяче Євробачення-2024" проведуть в Іспанії

"Дитяче Євробачення-2024" проведуть в Іспанії

"Дитяче Євробачення-2024" проведуть в Іспанії
. Фото: EBU

"Дитяче Євробачення" у 2024 році проведуть в Іспанії. Місто-організатора і дату проведення оголосять пізніше.

Про це 14 лютого повідомила Європейська мовна спілка (EBU).

Правила конкурсу не вимагають від мовника-переможця проводити конкурс наступного року (як у дорослому "Євробаченні"). Тому France Télévisions вирішили передати право організувати подію іншій країні.

Тож у 2024 році конкурс прийматиме Іспанська національна громадська телерадіокомпанія Radiotelevisión Española (RTVE).

Минулого року саме представниця Іспанії — Сандру Валеро з піснею Loviu — посіла друге місце. А перемагала країна у 2004 році.

Мартін Остердаль, виконавчий директор "Дитячого Євробачення", сказав: "Через двадцять років після перемоги Іспанії ми дуже раді, що нарешті зможемо провести подію тут. Ми вдячні RTVE за згоду провести конкурс, який надає молодим артистам з усієї Європи неймовірну платформу для демонстрації свого таланту".

"Дитяче Євробачення-2023": у кого перемога

На конкурсі у 2023 році перемогла Франція. Її представляла співачка Зої Клозюр (Zoé Clauzure). Вона виконала пісню Cœur та набрала 228 голосів сукупно.

9-річна українка Анастасія Димид посіла п'яте місце. Вона набрала 128 балів. А проте за глядацьким голосуванням вона увійшла до трійки лідерів.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери "Євробачення".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок