У Києві хочуть знести кіоск "Міського театру": як реагує команда

У Києві хочуть знести кіоск "Міського театру": як реагує команда

У Києві хочуть знести "Міський театр"
Міський театр, Дмитро Левицький. instagram.com/d__levytskyi

Кіоск, у якому розташовується "Міський театр" у Києві, хочуть демонтувати. Представники культурного простору звертаються до міського голови, щоб кіоск зберегли.

Уперше про демонтаж кіоску повідомив засновник "Міського театру" Дмитро Левицький 10 травня.

Він розповів, що про плани демонтувати кіоск по вулиці Січових Стрільців, 44, стало відомо 5 травня. Цю інформацію передав власник орендованого кіоску, якого сповістила комунальна служба.

Дмитро Левицький вважає, що демонтаж може бути пов'язаним із відкриттям медичної установи.

"Коли я говорив з одним робітником нової клініки, він казав, що ми загороджуємо їм проїзд на паркінг. Вперше чую про якусь парковку тут", — зазначив Левицький.

Команда "Міського театру" звернулася до міського голови Києва Віталія Кличка щодо збереження кіоску. У зверненні йдеться, що кіоск планують демонтувати після 19 травня.

У комюніке "Міського театру", наданому Суспільне Культура, наголошують, що збереження кіоску важливе для громади. У межах проєкту проводили освітні курси, перформанси, аудіопрогулянки тощо.

"Заходи «Міського театру» сприяють консолідації громади, добросусідству, знайомству людей, що є важливими у часи підвищеного стресу громадян через війну. «Міський театр» наповнює громадський простір позитивними можливостями взаємодії та культурного дозвілля", — наголошують там.

Водночас без кіоску на цьому місці зможуть паркуватися автівки, а це, на думку "Міського театру", загрожуватиме пішоходам та тим, хто чекає на громадський транспорт на зупинці.

До того ж у п'ятницю, 17 травня, о 12:00 "Міський театр" збирає зустріч на захист кіоску. Тоді хочуть зібрати підписи під колективним зверненням до мера та директора Департаменту територіального контролю Києва.

Суспільне Культура звернулось по коментар до КП "Київблагоустрій", проте на момент публікації відповіді не отримано.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок