"Оскар-2024": найкращою акторкою стала Емма Стоун

"Оскар-2024": найкращою акторкою стала Емма Стоун

"Оскар-2024": найкращою акторкою стала Емма Стоун
Емма Стоун та її другий "Оскар". Фото: Kevin Winter/Getty Images

Американська акторка Емма Стоун отримала свій другий "Оскар" як найкраща акторка.

Церемонія нагородження відбулася у театрі "Долбі" в Голлівуді 11 березня. Трансляцію в Україні здійснював телеканал Суспільне Культура.

"Оскар-2024": найкращою акторкою стала Емма Стоун
Кадр з фільму

Американська акторка Емма Стоун зіграла у низці популярних фільмів. Зокрема, славу їй принесла стрічка "Нова Людина-павук" (2012). Та свій перший "Оскар" Стоун отримала за роль у фільмі "Ла-Ла Ленд". За неї вона також отримала BAFTA та "Золотий глобус".

Роль Емми Стоун у стрічці "Бідолашні створіння" називають неповторною та дотепер нечуваною в кінематографі. Її оцінювали як одну з найкращих, однак деякі критики назвали сексуальні сцени неприйнятними. Стоун прокоментувала це:

"Багато говорили про те, щоб відтворити досвід Белли. Секс — це, очевидно, величезна частина її зростання. Гадаю, як і для більшості людей у житті. Але я бачу, що для неї це лише один із багатьох аспектів, як і її відкриття нової їжі або філософії, подорожей і танців. Секс — це ще один аспект".

Загалом актори та творці фільму наголошують на тому, що свобода у роботі була одним із ключових принципів їхнього творчого процесу. Сама ж стрічка була номінована у категорії "Найкращий фільм", однак у цій категорії переміг фільм "Оппенгеймер".

У номінації "Найкраща акторка" у 2024 році також змагалися:

  • Аннетт Бенінґ, "Наяд";
  • Лілі Ґладстоун, "Вбивці квіткової повні";
  • Сандра Гюллер, "Анатомія падіння";
  • Кері Малліґан, "Маестро";

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок