Емма Стоун відреагувала на критику інтимних сцен із "Бідолашних створінь"

Емма Стоун відреагувала на критику інтимних сцен із "Бідолашних створінь"

Емма Стоун відреагувала на критику інтимних сцен із "Бідолашних створінь"
. Стрічка "Бідолашні створіння" режисера Йоргоса Лантімоса

Акторка Емма Стоун відповіла на критику сцен сексу в стрічці "Бідолашні створіння" режисера Йоргоса Лантімоса.

Вона прокоментувала це в інтерв'ю для BBC Radio 4.

Сексуальні сцени у фільмі "Бідолашні створіння" викликали в глядачів контроверсійні реакції. Емма Стоун зауважила, що ці епізоди стали об'єктом дискусій ще на етапі зйомок.

"Багато говорили про те, щоб відтворити досвід Белли. Секс — це, очевидно, величезна частина її зростання. Гадаю, як і для більшості людей у житті. Але я бачу, що для неї це лише один із багатьох аспектів, як і її відкриття нової їжі або філософії, подорожей і танців. Секс — це ще один аспект", — сказала Стоун.

Також акторка наголосила:

"Одна з речей, про яку ми говорили з самого початку і яку я вважала надзвичайно важливою, — це те, що Белла абсолютно вільна й не соромиться свого тіла. Вона не знає, що потрібно соромитися цих речей, приховувати щось або не занурюватися в новий досвід… Я не та людина, яка хоче весь час бути оголеною. Але я та, хто хоче вшанувати персонажа настільки повно, наскільки це можливо. Це частина її життя, тож хто я така, щоб стверджувати, що це має бути соромно?"

Раніше стало відомо, що комедія режисера Йоргоса Лантімоса викликала резонанс у Британській раді кінокласифікації — зокрема, через одну сексуальну сцену, в якій двоє хлопчиків спостерігають за тим, як Белла Бакстер (у виконанні Емми Стоун) займається проституцією. Цей епізод, на думку ради, порушував Закон про захист дітей 1978 року.

Про фільм "Бідолашні створіння"

Сюжет фільму заснований на романі Аласдера Ґрея 1992 року. У центрі оповіді — молода жінка Белла Бакстер, яку повернув до життя неординарний вчений. Згодом головна героїня тікає разом з адвокатом та вирушає в подорож через континенти.

"Бідолашні створіння" дебютували на Венеційському кінофестивалі, де фільм отримав головний приз — "Золотого лева". Після цього стрічку номінували на сім премій "Золотий глобус", серед яких "Найкращий фільм — мюзикл або комедія", "Найкращий сценарій" та "Найкраща жіноча роль" (у мюзиклі чи комедії) для Емми Стоун, яка також була продюсеркою стрічки. Врешті "Бідолашні створіння" отримали статуетку як найкращий мюзикл чи комедія, Емма Стоун також отримала нагороду за свою роль.

Окрім цього, "Бідолашні створіння" увійшли до коротких списків номінантів на премію "Оскар" у категоріях про візуальні ефекти, оригінальну музику та грим і зачіски.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок