Наталія Кривда стала головою наглядової ради УКФ

Наталія Кривда стала головою наглядової ради УКФ

Важливо
Наталія Кривда стала головою наглядової ради УКФ
. Фото: УКФ

Головою наглядової ради Українського культурного фонду стала Наталія Кривда. Її обрали з кандидатів, представлених новообраною радою фонду.

Про це 6 березня повідомив т. в. о. міністра культури Ростислав Карандєєв.

Наталія Кривда — докторка філософських наук, яка спеціалізується на темах історії культури, історії міфології, проблемах ідентичності та культурної пам'яті. Професорка кафедри української філософії та культури Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Раніше вона брала участь у роботі УКФ як експертка та оцінювала проєкти в різних програмах та секторах фонду.

У ефірі Радіо Культура Наталія Кривда зазначила, що зараз важливі не конкретні персоналії, а та консолідована позиція і цінності, які напрацювала експертна спільнота.

"Буду дуже сподіватися на підтримку колег, адже сьогодні не одна людина, але команда лідерів, однодумців, спільно ціннісно налаштованих має робити якісь зрушення", — додала вона.

Кривда переконана, що ситуація 2021 рокуВ травні 2021 року стався скандал, коли культурні діячі звинуватили наглядову раду УКФ в ручному управлінні. не повториться, оскільки цього не дозволить нинішній склад наглядової ради: "Мені здається, що запобіжником є і закон, який прописаний, і моральні налаштування цих людей. Саме тому ми як суспільство так боролися за те, щоб в члени наглядової ради УКФ пройшли люди гідні, з позицією, такі що осмислено ставляться до своєї місії".

Зараз, в епоху, коли ми в складній та довгій фазі війни, культура має переосмислити все це як ключове поле породження сенсів. Мені видається, що це там, де народжується стійкість, де можна шукати підтримку, де голосно лунає Україна в міжнародних середовищах. Зараз це дуже важливо.

Про наглядову раду УКФ

Наглядова рада УКФ — це один з органів управління Українського культурного фонду. Загалом у наглядовій раді 9 членів та членкинь. Строк їхніх повноважень — три роки.

У лютому остаточно обрали новий склад наглядової ради:

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок