Тріумф "Оппенгеймера": оголосили переможців премій Гільдії кіноакторів та Гільдії продюсерів 2024 року

Тріумф "Оппенгеймера": оголосили переможців премій Гільдії кіноакторів та Гільдії продюсерів 2024 року

Тріумф "Оппенгеймера": оголосили переможців премій Гільдії кіноакторів та Гільдії продюсерів 2024 року
. Фото: Michael Buckner/Variety via Getty Images

У США вручили премії Гільдії кіноакторів (SAG Awards), та Гільдії продюсерів 2024 року. В обох тріумфувала стрічка Крістофера Нолана "Оппенгеймер".

Про це розповідає Variety.

Премія Гільдії кіноакторів (SAG Awards)

Премія Гільдії кіноакторів (SAG Awards) уже втридцяте відзначила найкращі досягнення в галузі кіно і телебачення за минулий рік.

Фільм "Оппенгеймер" отримав приз за найкращий акторський склад, а також перемогу в категоріях "Найкраща чоловіча роль" для Кілліана Мерфі та "Найкраща чоловіча роль другого плану" для Роберта Дауні-молодшого.

Актриса Лілі Гладстон перемогла у категорії "Найкраща жіноча роль" за фільм "Вбивці квіткової повні", а Да'Він Джой Рендольф стала найкращою акторкою другого плану за фільм "Залишенці".

Акторка Елізабет Дебікі отримала нагороду "Найкраща жіноча роль у драматичному серіалі" за роль принцеси Діани у "Короні". А найкращим актором став Педро Паскаль за роль у серіалі "Останні з нас" (який також отримав нагороду за найкращих каскадерів).

А от відзнаку за найкращі каскадерські трюки отримала стрічка "Місія нездійснення 7".

Акторський склад серіалу від HBO "Спадкоємці" отримав нагороду в категорії "Найкращий акторський склад у драматичному серіалі", а "Ведмідь" від FX — за "Найкращий акторський склад у комедійному серіалі".

Джеремі Аллен Вайт став найкращим актором комедійного серіалу, а його партнерка Айо Едебірі стала найкращою актрисою в комедії — вони також отримали за свою роботу премії "Еммі" та "Золотий глобус".

Стівен Йон та Алі Вонг, які зіграли у серіалі "Сварка", отримали головні нагороди в категорії телефільмів або мінісеріалів.

Нагороду SAG за життєві досягнення отримала співачка, актриса, продюсерка і режисерка Барбра Стрейзанд.

премія sag та премія гільдії кінопродюсерів
Барбра Стрейзанд. Фото: Michael Buckner/Variety via Getty Images

На церемонії нагородження Фран Дрешер, яка керувала 118-денним страйком як президентка SAG-AFTRA, похвалила членів профспілки за їхню солідарність, заявивши, що їхні зусилля призвели до укладення "історичного" пакту: "Ви чемпіони. Ви пережили найдовший страйк в історії нашої профспілки з хоробрістю і переконанням".

Премія Гільдії кінопродюсерів (PGA)

Нагороду імені Дарріла Ф. Занука, яка присуджується за видатні досягнення у продюсуванні повнометражного фільму, отримав "Оппенгеймер" Крістофера Нолана.

Нагороду за найкраще продюсування анімаційної стрічки отримала "Людина-павук: Крізь Всесвіт".

"Спадкоємці" забрали нагороду імені Нормана Фелтона за найкраще продюсування драматичного телесеріалу, а "Ведмідь" — премію імені Денні Томаса за комедійний серіал.

Нагороду за найкраще продюсування телевізійного або стримінгового проєкту забрав "За морем", третій епізод шостої серії серіалу "Чорне дзеркало" від Netflix. А нагороду за неігровий проєкт отримав документальний серіал "Ласкаво просимо до Рексема" (Welcome to Wrexham).

Найкращим документальним проєктом стала "Американська симфонія".

Повний список можна побачити тут.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок