Книжку Станіслава Асєєва "Світлий шлях" видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва "Світлий шлях" видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва "Світлий шлях" видадуть в Ефіопії
. Олена Зашко

Книжку Станіслава Асєєва "Світлий шлях: історія одного концтабору" видадуть в Ефіопії амхарською мовою.

Про це письменник повідомив у соцмережі X.

Автор зазначив, що це буде вже 12-та мова перекладу для його книжки.

Він також опублікував уривок із книжки англійською.

Про книжку "Світлий шлях: історія одного концтабору"

Український журналіст Станіслав Асєєв 28 місяців пробув бранцем тюрми бойовиків "ДНР" — "Ізоляції" в Донецьку. Вона розташовується на території колишнього заводу, де до вторгнення Росії був артфонд "Ізоляція".

Автор розповідає про жорстоке місце, яке розділило його життя на "до" та "після". Окрім цього, "Світлий шлях" — це документальне свідчення про воєнні злочини, які вчинила Росія над українцями.

"Ця книжка — не про війну. Сучасний концтабір просто у центрі Донецька, про який йдеться у книзі, вмонтовано у війну – і все ж мова принципово про інше. Кількість страждань та жорстокості, які відбуваються у таємній тюрмі МГБ, ставить питання про те, чи існує межа, яку людина переступити не здатна. Катування електричним струмом, пісні полонених при цьому, зґвалтування та гавкіт людей під нарами — можуть здатись нічим на фоні звикання до цього. Останнє страшніше, коли особистість живе лише помстою, а в іншому не відрізняє себе від тварини. Але «Ізоляція» — таємна в'язниця катів — ще й інкубатор сенсів: у постійному шоку та стресі людина має визначитись, що для неї дорожче: крихке існування або тверда смерть", – розповів автор.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок