Еротичну сцену з фільму "Бідолашні створіння" перемонтували, щоб вона не порушувала закон і вийшла у британський прокат

Еротичну сцену з фільму "Бідолашні створіння" перемонтували, щоб вона не порушувала закон і вийшла у британський прокат

Еротичну сцену з фільму "Бідолашні створіння" перемонтували, щоб вона не порушувала закон і вийшла у британський прокат
Кадр із фільму "Бідолашні створіння". Стрічка "Бідолашні створіння" режисера Йоргоса Лантімоса

На вимогу Британської ради кінокласифікації секс-сцену зі стрічки "Бідолашні створіння" перемонтували. До цього вона порушувала британський закон і не могла вийти в кінопрокат — у кадрі з'являлися діти.

Про це повідомляє IndieWire.

Комедія режисера Йоргоса Лантімоса викликала резонанс у Британській раді кінокласифікації — зокрема, через одну сексуальну сцену, в якій двоє хлопчиків спостерігають за тим, як Белла Бакстер (у виконанні Емми Стоун) займається проституцією. За сюжетом батько хлопчиків наймає Беллу, щоб вона навчила їх займатися сексом.

"Спочатку ми подивилися цей фільм, щоб дати пораду. Ми повідомили дистриб'ютора, що, найімовірніше, класифікуємо його як 18+ за умови, що творці фільму внесуть зміни в одну коротку сцену, яка зображує сексуальні дії у присутності дітей", — йдеться в заяві Британської ради кінокласифікації.

Як стверджує, Британська рада, ця сцена порушувала Закон про захист дітей 1978 року.

Навіть після того, як сцену змінили, фільму присвоїли рейтинг 18+.

Режисер Йоргос Лантімос, своєю чергою, наголошував, що інтимні сцени були "невіддільною частиною" фільму, знятого за мотивами однойменного роману Аласдера Грея:

Для мене було дуже важливо не зняти ханжеський фільм — це було б повною зрадою головного героя. Ми мали бути впевненими в собі й безсоромними, як і персонажі.

"Бідолашні створіння" дебютували на Венеційському кінофестивалі, де фільм отримав головний приз "Золотого лева". Після цього стрічку номінували на сім премій "Золотий глобус", серед яких "Найкращий фільм — мюзикл або комедія", "Найкращий сценарій" та "Найкраща жіноча роль" (у мюзикл чи комедії) для Емми Стоун, яка також була продюсером стрічки. Врешті "Бідолашні створіння" отримали статуетку як найкращий мюзикл чи комедія, Емма Стоун також окремо отримала нагороду за свою роль.

Окрім цього, "Бідолашні створіння" увійшли до коротких списків номінантів на премію "Оскар" у категоріях про візуальні ефекти, оригінальну музику та грим і зачіски.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок