Google впроваджує нові способи пошуку на основі ШІ, але не для всіх

Google впроваджує нові способи пошуку на основі ШІ, але не для всіх

Google впроваджує нові способи пошуку на основі ШІ, але не для всіх
. Фото: Google

Google додав два нові інструменти штучного інтелекту, які покращать функцію пошуку — Circle to Search та мультипошук. У компанії зазначають, що це зробить пошук більш природним та інтуїтивно зрозумілим.

Про це компанія повідомила в блозі.

"Наша мета — зробити ШІ корисним для всіх. Тому, продовжуючи експериментувати і з'ясовувати, які додатки генного ШІ найбільш корисні, ми будемо впроваджувати їх у пошуку ширше, як ми це робимо зараз із мультипошуковими результатами", — зазначають у компанії.

Користувачі деяких смартфонів Android зможуть обводити або виділяти елементи, які з'являються на екрані, щоб запитати Google про них за допомогою функції Circle to Search.

Її запустять 31 січня одразу по всьому світу, але тільки на деяких преміальних смартфонах Android починаючи з Pixel 8, Pixel 8 Pro і нової серії Samsung Galaxy S24.

Друга функція — мультипошук — полягає в тому, що користувачі люди зможуть навести камеру (або завантажити фотографію чи скриншот) і одразу поставити запитання через Google.

Наприклад, людина бачить незнайому їй настільну гру та запитує Google, як у неї грати — і отримує огляд на основі даних штучного інтелекту, який об'єднає найрелевантнішу інформацію з усього інтернету.

Google зазначає: це дасть можливість ставити складніші запитання або уточнити нюанси про те, що користувач або користувачка бачить, а також швидко знаходити й розуміти ключову інформацію.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок