Роман Ніка Кейва "Смерть Банні Манро" перетворять на серіал із Меттом Смітом

Роман Ніка Кейва "Смерть Банні Манро" перетворять на серіал із Меттом Смітом

Роман Ніка Кейва "Смерть Банні Манро" перетворять на серіал із Меттом Смітом
Музикант Нік Кейв на коронації Чарльза ІІІ. Фото: Gareth Cattermole/Getty Images

Роман Ніка Кейва "Смерть Банні Манро", виданий у 2009 році, буде адаптовано у мінісеріал. Актор Метт Сміт, найбільш відомий за ролями у серіалах "Дім дракона", "Доктор Хто" та "Корона", зіграє головну роль і виступить продюсером шоу.

Про це повідомило The Hollywood Reporter.

"Смерть Банні Манро" розповідає про залежного від сексу продавця косметичних засобів, який переживає самогубство дружини. Роман адаптують під шестисерійне шоу. Зйомки стартують уже наступної весни.

Разом із 9-річним сином головний герой вирушає у неконтрольовану подорож Південною Англією, намагаючись впоратися зі своїм горем. Банні намагається спокусити кожну жінку, яку зустрічає, а Банні-молодший розмовляє з привидом своєї матері, поступово усвідомлюючи, що його батько не в собі.

Сам Кейв також буде продюсувати стрічку. "Нарешті знайшовся хтось, кому вистачило сміливості взятися за цю нечестиву історію", — сказав артист.

Сценарій до серіалу написав Піт Джексон, режисеркою виступить Ізабелла Екльоф, а виробництвом займається компанія Clerkenwell Films у співпраці зі Sky Studios.

"Я в захваті від того, що Sky і Clerkenwell Films оживляють Банні у всій його недосконалій красі, і я не можу уявити собі нікого кращого за Метта Сміта на цю роль", — сказав Кейв.

Сам Сміт назвав роман Кейва "блискучим дослідженням любові, горя і хаосу".

"В його основі — глибока, складна та ніжна історія про батька і сина, які справляються з втратами й змінами", — поділився актор.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок