З'явилося нове медіа про культуру "Сенсор"

З'явилося нове медіа про культуру "Сенсор"

З'явилося нове медіа про культуру "Сенсор"
Фото: Сенсор

В Україні з'явилося нове інтернет-видання про культуру під назвою "Сенсор". Журналісти писатимуть про те, "як змінювалося українське суспільство, культура, про революції в кіно, літературі, візуальному мистецтві та суспільстві".

Про це розповідає головна редакторка медіа Настасія Євдокимова.

Вона пояснила, що медіа називається "Сенсор", бо автори "налаштовують високочутливі локатори й оптику, щоби спершу сприймати самим твори, події, сенси, а потім пояснювати це аудиторії". Євдокимова обіцяє, що журналісти експериментуватимуть із форматами, будуть дивитися на культуру широко, а кодекс журналістської етики триматимуть на робочому столі. Також вона відповідає на запитання, чи потрібне наразі нове медіа:

"Звісно! Достатньої кількості майданчиків, щоб описати все, що ми пережили й переживаємо, нам ще довго бракуватиме, а у суспільному й культурному житті завжди залишатиметься так багато непроговореного, невідрефлексованого.

Випадково (чи не випадково) стартуємо у День Гідності та Свободи, напередодні 19-річчя Помаранчевої революції та у день 10-річчя Революції гідності. У час, коли мимоволі зупиняєшся і міркуєш про те — а хто ми, де ми є, як ми тут опинилися".

Серед авторів "Сенсора" на сайті зазначені Ліза Цареградська, Ірина Славінська, Богдана Романцова, Артем Галкін, Анастасія Мантач, Ліза Корнійчук, Юрій Самусенко, Марина Рябченко, Тимофій Брік, Ольга Трейтяк, Софія Богуславець, Марина Губіна, Олена Павлова та Ростислав Кузик.

З'явилося нове медіа про культуру "Сенсор"
З'явилося нове медіа про культуру "Сенсор". Фото: Сенсор

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок