На IDFA Forum відзначили фільм про палестинця у Бейруті, який продюсує українець

На IDFA Forum відзначили фільм про палестинця у Бейруті, який продюсує українець

На IDFA Forum відзначили фільм про палестинця у Бейруті, який продюсує українець
Скриншот із офіційного сайту IDFA Forum

Польсько-палестинський проєкт "Син вулиць", який продюсує українець Гліб Лук’янець, став переможцем IDFA Forum. Його обрали серед 64 проєктів.

Про це повідомило видання Moviegram.

Проєкт "Син вулиць" — про палестинського біженця в Бейруті. За словами Лук'янця над фільмом почали працювати ще у 2020 році й ще до участі у фестивалі уже вдалося знайти частину коштів.

"По суті, всіх партнерів ми задовго до жовтня позбирали, для нас війна, яка почалася в Газі, не була хайпом. Навпаки, я через це втратив режисера, бо він випав з процесу і з першого дня туди поїхав. Для нього зараз втратило сенс кіно", — додає Лук’янець.

На форумі також відзначили український проєкт Militantropos від продакшену Tabor — він отримав спеціальну згадку в Rough Cut Presentations.

Militantropos — це проєкт фільму-триптиху, який рефлексує про вплив війни на різні аспекти життя. Над ним працюють Максим Наконечний, Єлизавета Сміт, Аліна Горлова, Семен Мозговий.

IDFA Forum проходив у Амстердамі з 12 до 15 листопада. Це галузева подія, яка відбувається у межах фестивалю документалістики — IDFA. Участь дає можливість знайти копродюсерів, агентів з продажу та інших партнерів для співпраці.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок