Компанія Sony не запускатиме PlayStation Store у Казахстані через росіян

Компанія Sony не запускатиме PlayStation Store у Казахстані через росіян

Компанія Sony не запускатиме PlayStation Store у Казахстані через росіян

Компанія Sony вирішила не запускати сервіс PlayStation Store в Казахстані, оскільки там вважають, що цим можуть скористатися росіяни.

Про це повідомляють казахські медіа.

"Оскільки громадяни Росії мають можливість відкривати рахунки у вітчизняних банках, Sony не планує відкривати доступ до сервісу в Центральній Азії", — заявив віцеміністр із питань цифрового розвитку Казахстану Асхат Оразбеков.

Раніше казахські геймери купували ігри через російський онлайн-магазин. Однак після початку повномасштабного вторгнення Росії до України корпорація Sony припинила там роботу.

Казахстан з погляду Sony належав до російського регіону, а тому багато жителів Казахстану втратили доступ до магазину PlayStation.

У березні 2022 року з російського ринку також пішли кінокомпанії The Walt Disney Company, Warner Bros., Sony і Paramount. Вони оголосили, що припиняють показ фільмів свого виробництва в Росії через війну. Пізніше до них приєдналася незалежна студія Lionsgate.

Однак у травні Disney повернувся на ринок Казахстану. При цьому про повернення фільмів компанії до Росії не йдеться.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок