Колишня помічниця Роберта Де Ніро звинувачує його у гендерній дискримінації: актор усе заперечує

Колишня помічниця Роберта Де Ніро звинувачує його у гендерній дискримінації: актор усе заперечує

Колишня помічниця Роберта Де Ніро звинувачує його у гендерній дискримінації: актор усе заперечує
Фото: @RonMilnerBoodle/X(Twitter)

До 10 листопада триватиме слухання у справі щодо позову колишньої асистентки оскароносного актора Роберта Де Ніро. Вона звинувачує його в гендерній дискримінації. Актор усе заперечує.

Про перебіг справи повідомляє видання The New York Times.

Колишня працівниця, Грем Чейз Робінсон, подала позов проти Де Ніро та його компанії Canal Productions за гендерну дискримінацію. У своєму позові вона заявила, що актор ставився до неї як до "офісної дружини" та доручав їй прати простирадла і чухати йому спину, а також платив менше, ніж працівнику-чоловіку, чия робота не вимагала більшої кваліфікації чи відповідальності, ніж її власна.

Також вона заявила, що Де Ніро робив принизливі коментарі на гендерній основі, зокрема називав її "сукою" і "дитиною".

судовий розгляд
Грем Чейз Робінсон. Фото: @NewsNew97351204/X(Twitter)

Водночас компанія Canal Productions подала до суду на Робінсон, звинувативши її в тому, що вона перевела понад 450 000 доларів в авіамиліБали авіакомпаній або преміальні бали — це форма валюти, яка використовується в програмах для постійних пасажирів., витратила десятки тисяч доларів компанії на їжу, подорожі та інші особисті послуги, а також дивилася Netflix на робочому місці.

Адвокат Де Ніро Річард Шенштейн у суді визнав, що робота особистого асистента іноді може бути негламурною, але він заявив, що актор був добрим і щедрим начальником, а Робінсон "скористалася" доступом до грошей і слави.

"Все це призвело до серйозного порушення довіри, — сказав Шенштейн. — Нічого з того, що сталося, не сталося через те, що вона була жінкою".

Сам Де Ніро сказав, що телефонував асистентці тільки в робочі години та що її завдання іноді стосувалися складання розкладу, організації подорожей і управління покупками подарунків для близьких.

Адвокатка Робінсон також стверджувала, що Де Ніро двічі дзвонив їй під час похорону члена сім'ї, однак актор заперечував, що знав про це.

Він визнав один випадок, коли він вилаяв Робінсон після того, як вона не змогла розбудити його на важливу зустріч. А також те, що, можливо, називав її "розбещеною дитиною", але сказав, що його поведінка ніколи не переходила межу, заявивши: "Я ніколи не ображав її. Я ніколи не був жорстоким. Крапка".

Присяжні вирішуватимуть обґрунтованість претензій обох сторін одночасно.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок