27 жовтня українці святкують День української писемності та мови та можуть долучитися до Радіодиктанту національної єдності 2023.
Пряма трансляція Радіодиктанту почнеться 27 жовтня об 11:00.
Дивитися відео прямої трансляції Радіодиктанту можна на YouTube-каналі Українського Радіо.
Пряма трансляція також доступна на таких ресурсах:
- на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура;
- наживо в ефірі телеканалу Суспільне Культура, а також на сайті Суспільне Культура;
- на Facebook-сторінках Суспільного.
Для чого писати Радіодиктант?
Ідея Радіодиктанту виникла 23 роки тому, його у 2000 році започаткувала команда Українського радіо з метою об'єднати всіх українців. Завдяки радійній трансляції та інтернет-доступу до Радіодиктанту можуть долучитися люди з будь-яких куточків світу.
Перевірити свої знання можна як в Україні, так і поза її межами. До участі у радіодиктанті також долучаються військові.
Хто пише та хто читає текст Радіодиктанту у 2023 році?
- Текст "Дороги України" написала письменниця та лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читайте інтерв'ю письменниці про єдність та солідарність — читайте на сайті Суспільне Культура. А також дізнавайтеся, чому Катерина Калитко погодилася написати радіодиктант.
- Читатиме диктант актор театру та кіно Олексій Гнатковський. Раніше він закликав українців долучитися до Радіодиктанту в TikTok та розказав, як готувався до Радіодиктанту.
Коли оприлюднять текст Радіодиктанту?
Текст Радіодиктанту оприлюднюють після того, як його учасники надішлють свої роботи на перевірку. Їх можна надіслати поштою або на e-mail:
- паперові листи приймають на адресу Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26; важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 29 жовтня.
- або сфотографуйте чи відскануйте текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) і надішліть його на [email protected]; листи приймаються до 11:00 30 жовтня.
Чому змінили дату Радіодиктанту та якою є його історія — читайте в матеріалі.
Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube
Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]