Пряма трансляція Радіодиктанту національної єдності 2023: дивитися ОНЛАЙН

Пряма трансляція Радіодиктанту національної єдності 2023: дивитися ОНЛАЙН

Пряма трансляція Радіодиктанту національної єдності 2023: дивитися ОНЛАЙН
Суспільне мовлення

27 жовтня українці святкують День української писемності та мови та можуть долучитися до Радіодиктанту національної єдності 2023.

Пряма трансляція Радіодиктанту почнеться 27 жовтня об 11:00.

Дивитися відео прямої трансляції Радіодиктанту можна на YouTube-каналі Українського Радіо.

Пряма трансляція також доступна на таких ресурсах:

Для чого писати Радіодиктант?

Ідея Радіодиктанту виникла 23 роки тому, його у 2000 році започаткувала команда Українського радіо з метою об'єднати всіх українців. Завдяки радійній трансляції та інтернет-доступу до Радіодиктанту можуть долучитися люди з будь-яких куточків світу.

Перевірити свої знання можна як в Україні, так і поза її межами. До участі у радіодиктанті також долучаються військові.

Хто пише та хто читає текст Радіодиктанту у 2023 році?

  • Текст "Дороги України" написала письменниця та лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читайте інтерв'ю письменниці про єдність та солідарність — читайте на сайті Суспільне Культура. А також дізнавайтеся, чому Катерина Калитко погодилася написати радіодиктант.
  • Читатиме диктант актор театру та кіно Олексій Гнатковський. Раніше він закликав українців долучитися до Радіодиктанту в TikTok та розказав, як готувався до Радіодиктанту.

Коли оприлюднять текст Радіодиктанту?

Текст Радіодиктанту оприлюднюють після того, як його учасники надішлють свої роботи на перевірку. Їх можна надіслати поштою або на e-mail:

  • паперові листи приймають на адресу Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26; важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 29 жовтня.
  • або сфотографуйте чи відскануйте текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) і надішліть його на [email protected]; листи приймаються до 11:00 30 жовтня.

Чому змінили дату Радіодиктанту та якою є його історія читайте в матеріалі.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок