Катерина Калитко анонсувала нові книжки, які написала після вторгнення

Катерина Калитко анонсувала нові книжки, які написала після вторгнення

Ексклюзивно
Катерина Калитко анонсувала нові книжки, які написала після вторгнення
. Колаж: Вікторія Желєзна / Суспільне Культура

Українська письменниця, поетка, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко завершила роботу над поетичною збіркою "Відкритий перелом голосу" та готує її до друку.

Про це вона повідомила Суспільне Культура.

"Я завершила рукопис поетичної книжки і ми домовилися з видавництвом, що після Букфоруму почнемо з нею працювати", — сказала вона в інтерв'ю Суспільне Культура.

"Відкритий перелом голосу" — це збірка поезій, написаних після повномасштабного вторгнення.

Окрім того, вона зазначила, що завершує роботу над збіркою есеїв, яка рефлексуватиме "відчуття доби та спільно прожитий хронотоп".

"Це моя приватна історія та історії людей, які йшли зі мною в цей час поруч. Розповідь про те, як ми змінювалися, що для нас важливо, про трансгенераційні травми, з якими росли, про те, що ми понесемо у майбутнє. Книжка виходить доволі емоційна та приватна, але водночас вона працює з тими-таки проблемами й голосами спільноти", — зазначила вона.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Катерина Калитко стане авторкою тексту радіодиктанту єдності, що відбудеться 27 жовтня об 11:00 — у День української писемності та мови.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок