Джилліан Андерсон закликала донатити на підтримку дітей в Україні

Джилліан Андерсон закликала донатити на підтримку дітей в Україні

Джилліан Андерсон закликала донатити на підтримку дітей в Україні
Джилліан Андерсон. Фото: gilliana/Instagram

Акторка Джилліан Андерсон разом із фондом War Child закликала підтримати організацію та задонатити на допомогу українським дітям. Відповідне відео зʼявилося на їхніх сторінках в Instagram.

"Бомби все ще падають на дітей в Україні. Я була там і бачила на власні очі, як війна розриває маленькі життя на шматки. Вони голодні, вони налякані, вони відчайдушно потребують безпеки", — говорить Андерсон у відео.

У дописі йдеться про те, що організація War Child розширила свою роботу в Україні: вони допомагають сім'ям ваучерами на харчі та одяг, а також надають першу психологічну допомогу, яка є вкрай потрібною.

"Будь ласка, зайдіть на сайт War Child і пожертвуйте 5 фунтів стерлінгів на місяць вже сьогодні, щоб прийти на допомогу дітям, які опинилися в епіцентрі конфлікту", — закликає акторка.

War Child — спеціалізована благодійна організація для дітей, які страждають від конфліктів. Там додають, що вже понад два десятиліття ними керує єдина мета — забезпечити безпечне майбутнє кожній дитині, яка пережила війну.

"Ми прагнемо дістатися до дітей якомога раніше, коли починається конфлікт, і підтримувати їх довгий час після того, як зникнуть камери. Ми надаємо послуги та підтримку в громадах, що постраждали від конфлікту, щоб захистити дітей, допомогти їм зцілитися та навчитися, щоб мати шанс на краще майбутнє", — додають в організації.

Андерсон приєдналася до організації ще у 2022 році: "Я знаю, що багато з вас, як і я, із жахом спостерігає за страшною кризою, що розгортається в Україні. Мільйони дітей по всьому світу живуть у місцях бойових дій… Я виставляю на аукціон 30-хвилинну зустріч у Zoom, щоб підтримати організацію War Child UK".

Хто така Джилліан Андерсон

Джилліан Андерсон — американська акторка театру, кіно та телебачення, письменниця та благодійниця.

Її найвідоміша роль — це Дейна Скаллі, агентка ФБР, у серіалі "Цілком таємно" (The X-Files). Вона принесла акторці світову славу і зробила одним із символів її часу. Андерсон здобула низку нагород, зокрема "Еммі", "Золотий глобус", а також дві премії Гільдії кіноакторів США.

Джилліан Андерсон знімалася також у серіалі "Американські боги", "Корона" (виконала роль Маргарет Тетчер), "Перша леді" (Елеонор Рузвельт) та "Сексуальна освіта" (Джин Мілберн).

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок