Творці серіалу "Мільярди" обрали Україну як центральну тему нового сезону

Творці серіалу "Мільярди" обрали Україну як центральну тему нового сезону

Творці серіалу "Мільярди" обрали Україну як центральну тему нового сезону
Жінка розмахує українським прапором з нагоди 32-ї річниці незалежності України у Берліні. 24 серпня 2023 р. Фото: AP Photo/Markus Schreiber

У новому сезоні американського драматичного серіалу "Мільярди" основною темою стане боротьба України за незалежність.

Про це 24 вересня у власному Telegram-каналі розповів голова Офісу президента Андрій Єрмак.

"Буду радий запросити творців серіалу — Браяна Коппельмана, Девіда Левіна та Ендрю Росса Соркіна до України", — розповів він.

"Мільярди" — американський драматичний телесеріал, створений Браяном Коппельманом, Девідом Левіном та Ендрю Соркіним. Перший сезон показали у 2016 році на телеканалі Showtime. Події часто відбуваються у великих фінансових центрах, зокрема в Нью-Йорку та Коннектикуті.

Сюжет переважно базується на заголовках ЗМІ та відображає реальне переслідування фінансових злочинів у федеральних органах влади США.

Серіал створили, надихнувшись розслідуванням Преєта Бхарари, адвоката у Південному окрузі Нью-Йорка. На перший сезон вплинуло переслідування південним округом Стівена Коена, керівника гедж-фонду SAC Capital Advisors у 2013 році, а на другий — маніпуляції облігаціями США компанією Salomon Brothers у 1991 році.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок