У Києві загинула історикиня та викладачка Києво-Могилянської академії Тетяна Балабушевич

У Києві загинула історикиня та викладачка Києво-Могилянської академії Тетяна Балабушевич

У Києві загинула історикиня та викладачка Києво-Могилянської академії Тетяна Балабушевич
Фото: Кафедра історії НаУКМА

У Києві внаслідок пожежі загинула 78-річна історикиня, кандидатка історичних наук Тетяна Балабушевич. Її чоловік Михайло Кірсенко у реанімації. Про це повідомляє Національний університет "Києво-Могилянська академія" та кафедра історії НаУКМА.

Панахида та кремація Балабушевич відбудеться в середу, 13 вересня об 11:00 на Байковому кладовищі. Поминальний обід відбудеться на вул. Хорива, 45/24, ресторан-бар "Амігос", приміщення посольства, о 13.00.

Про пожежу повідомив колишній студент Балабушевич Ярослав Борщик. За його словами, тривають слідчі дії.

В університеті зазначають, що Тетяна Балабушевич почала викладати у виші з 1990-х — після відновлення роботи академії.

"В історії кафедри, в серцях її співробітників, вихованців і студентів Тетяна Аркадіївна залишила не слід і не стежину, а дорогу, якою йшли, ідемо і будемо йти всі ми із пам’яттю про неї", — йдеться у дописі.

Балабушевич займалася дослідженням економічної історії та історичної географії України.

У 2004 році пані Тетяна подарувала університету свою приватну колекцію книжок, здебільшого це книжки на історичну тематику. Загалом колекції нараховує 774 примірників та 668 назв, зокрема художня література, видання з всесвітньої та української історії, географії, політології, економіки та літературознавства.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок