У Театрі на Подолі зіграють нову виставу Наталки Ворожбит

У Театрі на Подолі зіграють нову виставу Наталки Ворожбит

У Театрі на Подолі зіграють нову виставу Наталки Ворожбит
. Колаж Суспільне Культура, фото: Dasha Malakhova/Facebook

10 травня в Театрі на Подолі відбудеться міжнародна премʼєра нової вистави драматургині Наталки Ворожбит "Зелені коридори".

"Геніальна Наталка Ворожбит написала п’єсу про чотирьох біженок, які опинилися в Європі, машину часу, українських письменників, які кожен із своїх причин їхали або залишалися під час Другої світової", – написала на своїй Facebook-сторінці акторка Даша Малахова.

Над виставою також працював український режисер Максим Голенко.

4 травня відбудеться пресконференція, де можна буде потрапити на репетицію на сцені з декораціями та спостерігати примірку костюмів.

Жанр вистави творча група визначає як "декілька чергових сцен без антракту".

П’єса "Зелені коридори" вперше отримала сценічну інтерпретацію в Україні. У центрі сюжету – четверо українок. Вони представляють різні міста, але всіх їх об’єднав зелений коридор на захід, де вони опинилися у безпечних умовах.

Проєкт створено в партнерстві з театром "Каммершпіле" (Мюнхен).

Купити квитки можна тут.

Наталка Ворожбит — українська письменниця, драматургиня, режисерка та сценаристка. Належить до напрямку "нова драма". Лауреатка Премії Women In Arts у 2020 році і Шевченківської премії у 2022.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок