Стівен Кінг, Ілон Маск та Ніг Ґейман: як завершилась історія з верифікацією акаунтів у Twitter

Стівен Кінг, Ілон Маск та Ніг Ґейман: як завершилась історія з верифікацією акаунтів у Twitter

Стівен Кінг, Ілон Маск та Ніг Ґейман: як завершилась історія з верифікацією акаунтів у Twitter
. Письменник Стівен Кінг. Фото: Stephen King / Twitter

Днями у Twitter усі акаунти втратили синю галочку – символ підтвердженої верифікації. Тепер за її наявність необхідно платити $8 щомісяця. Однак власник соціальної мережі Ілон Маск самостійно оплатив Twitter Blue деяким знаменитостям – зокрема американському письменнику Стівену Кінгу, який відреагував на це твітом.

Кінг порадив Маску додати трохи грошей до оплати галочки та задонатити на допомогу Україні у фонд Притули: "Я вважаю, що містер Маск повинен віддати гроші за синю галочку на благодійність. Я рекомендую Фонд Притули, який надає послуги з порятунку життя в Україні. Це лише 8 доларів, тож, можливо, пан Маск міг би додати трохи більше".

Мільярдер відреагував на це повідомленням, зазначивши, що вже "пожертвував Україні 100 мільйонів доларів".

"Я пожертвував Україні 100 мільйонів доларів, а скільки ви пожертвували? До речі, ми відмовилися від грошей Міністерства оборони", — написав він.

Маск написав твіт, додавши повідомлення міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, який подякував за роботу системи Starlink в Україні.

Пізніше на наявність у себе галочки відреагував інший письменник Ніл Ґейман. Він тегнув у пості Стівена Кінга, додавши, що якщо вже Маск оплачує галочки, то, може, краще задонатить на допомогу біженцям.

"Я прокинувся й побачив, що "знову синій". Я не платив за Twitter і не давав нікому свій номер телефону. Містере Маск, якщо ви платите за людей, які не хочуть мати сині галочки, можливо, краще пожертвувати гроші на благодійність. Можливо, на потреби біженців?"

На твіт Кінга відреагував і Сергій Притула. Він подякував письменнику та написав, що його фонд отримав дуже серйозну рекомендацію.

Ілон Маск оплатив галочки також актору Рону Перлману, Массачусетському інституту технологій та письменнику й коміку Полу Дочні під ніком "dril‎".

Також користувачі мережі помітили, що були верифіковані навіть акаунти знаменитостей, яких вже немає серед живих. Синю галочку та приписку "цей акаунт придбав передплату Twitter Blue та підтвердив номер телефона‎" отримали сторінки, які колись належали актору Чедвіку Боузману та письменнику й шеф-кухарю Ентоні Бурдену.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок