Проєкт, присвячений українській креативній економіці, презентують у США

Проєкт, присвячений українській креативній економіці, презентують у США

Проєкт, присвячений українській креативній економіці, презентують у США
. Фото: iamuare.world/Instagram

З 24 до 26 березня в Нью-Йорку триватиме масштабний захід, присвячений Україні та креативній економіці "i am u are". Про це повідомляє пресслужба події.

"i am u are" – платформа та захід, що напряму підтримує понад 100 брендів, та розвиває інвестиційну привабливість України, щоб забезпечити загальне зростання економіки, а також підтримати креативну економіку, яка тримає тил, і є рушієм розвитку ідей і технологій", – йдеться у повідомленні.

У межах проєкту відбудуться ярмарок, виставка та презентації стартапів. Івент має стати місцем, де найвидатніші українці зможуть представити свої проєкти, налагодити співпрацю та вийти на діалог з американською спільнотою та інвесторами.

Креативна директорка Маша Рева презентує фотовиставку, на якій будуть представлені роботи Данила Котляра, Христини Подобєд, Євгена Волкова, Віктора Бакіна та інших. А креативна керівниця та кураторка відділу етнології Надія Шаповал представить митців із традиційною українською керамікою, аксесуарами, дизайном, крафтом та деревом.

Подія відбудеться у Skylight at Essex Crossing, розташованому в центрі Нижнього Іст-Сайду, – району з більш ніж сторічною багатою історією, що втілює автентичність Нью-Йорку, де народжуються світові модні, культурні та кулінарні тренди.

Другою локацією проведення заходу стане Український музей в Нью-Йорку, де представлять добірку речей від дизайнерів ювелірних прикрас, одягу та предметів інтер'єру, які поєднують мову традицій і сучасності.

Учасники будуть представлені у різних категоріях: fashion, книги, кераміка, технології, product design, етнографія та інше.

Серед виробів улюблені всіма: Anton Belinskiy, KSENIASCHNAIDER, PASKAL, Masha Popova, Anna October, Guzema Fine Jewelry, а також інші.

Особливої ​​уваги заслуговує відділ етнографії, до якого долучилися унікальні майстри з найвіддаленіших куточків України:

  • Музей Івана Гончара,
  • Carpathian Cult,
  • ShchukaRyba,
  • Bubny in Ukraine,
  • Hutsul Authentica та багато інших учасників, які підтримують та відроджують старовинні українські артизанальні техніки.

Частина прибутку проєкту буде передана UNITED24. Більше про проєкт та учасників можна дізнатись тут.

"Рік тому ми опинилися в пастці історії, але ніколи не припиняли творити історію для себе"
Христина Скрипкаорганізаторка, експертка у сфері гостинності

Мотивацією створити масштабний проєкт, який об'єднав творців з України поділилась Анна Пагава, засновниця GOGŌLA: "Іноземна аудиторія часто з подивом для себе виявляє, що, Україна — не тільки країна з глибоким історичним корінням, але й прогресивна та сучасна держава, яка має неймовірні технологічні, фешн та лайфстайл бренди".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок