У Києві проведуть 11-й Тиждень австрійського кіно

У Києві проведуть 11-й Тиждень австрійського кіно

У Києві проведуть 11-й Тиждень австрійського кіно
. Фото: кадр із фільму "Ріміні"/надано пресслужбою

30 березня в київському кінотеатрі "Жовтень" розпочнеться фестиваль "Тиждень австрійського кіно". Подія традиційно охоплюватиме найбільш яскраві та резонансні австрійські стрічки останніх років. Про це повідомили у пресслужбі.

У 2022 році кіноогляд не відбувся через російське вторгнення в Україну, однак цьогоріч організатори прийняли рішення відновити фестиваль.

"Українці — це борці за свободу, які вражають весь світ сміливістю та працьовитістю. Республіка Австрія та її народ підтримують прагнення України захищати європейські цінності у цій несправедливій війні, яку розв’язала Росія", — зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Австрія в Україні, доктор Арад Бенкьо.

"Ми сподіваємося, що відновлення Тижня австрійського кіно в Києві стане гідним символом підтримки української незламності"
Арад Бенкьо

Фестиваль проводять Австрійський культурний форум у Києві та Австрійське бюро кооперації у Львові спільно з кінокомпанією "Артхаус Трафік".

У Києві проведуть 11-й Тиждень австрійського кіно
У Києві проведуть 11-й Тиждень австрійського кіно. Фото надане пресслужбою

Фестивальний постер натхненний фільмом "Ріміні", який увійде в програму кіноогляду. Це нова стрічка режисера Ульріха Зайдля, яка отримала свою назву від курортного містечка Ріміні, де мешкає головний герой — колись відомий співак, який тепер підробляє в готелі, розважаючи туристів та нечисленних фанаток.

Решта програми оприлюднять пізніше. У добірку ввійдуть найбільш знакові австрійські прем’єри останніх років.

Фестиваль "Тиждень австрійського кіно" проходитиме в київському кінотеатрі "Жовтень" з 30 березня до 5 квітня.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок