Шон Пенн: "Україна – це сучасний світовий "Бітлз"

Шон Пенн: "Україна – це сучасний світовий "Бітлз"

Шон Пенн: "Україна – це сучасний світовий "Бітлз"
Шон Пенн на Берлінале. Фото: Олена Зашко (Суспільне)

Сьогодні, 18 лютого, на "Берлінале" відбулась прес-конференція Шона Пенна стосовно його фільму "Суперсила", присвяченого Україні.

"Цей фільм — про краще у нас", — так прокоментував тему свого фільму режисер, відповідаючи на питання про суперсилу українців та президента Зеленського. За його словами, Україна сьогодні — це сучасний аналог гурту "Бітлз", який у свій час достукався до світу і закликав до миру.

Американський актор та режисер наполягає, що найбільш необхідним кроком є підтримка українського народу, який бореться за власну незалежність та захищається від військової агресії, передусім підтримка має стосуватися зброї.

Журналістка Суспільне Культура Ірина Сорока запитала: "У 2022 році перед черговою церемонією "Оскар" ви закликали кіноспільноту надати можливість виступити на церемонії президенту Зеленському. Ви обіцяли розплавити свою статуетку, якщо цього не станеться. Зеленський на тогорічному "Оскарі" не виступив. Один "Оскар" ви привезли до України і заберете лише після перемоги. Скільки ще статуеток треба привезти до України і скільки погроз про їх знищення треба зробити, аби Україні надали більше танків та літаків?"

Шон Пенн прокоментував, що статуетка "Оскара" стоїть у офісі Зеленського та готова бути переплавленою у будь-який час. За його словами, цей символ є маленьким жестом на знак дружби між двома людьми.

"Це рішення натхненне відчуттям сорому [яке продовжується роками] стосовно кіноакадемії. Вони радше нададуть місце на сцені Віллу Сміту, який дає ляпаса Крісу Року, але не найбільшому символу кіно й людяності, який є у світі. Це їхня невдача", — прокоментував він.

Читайте також

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок