Jerry Heil стала лауреаткою премії Music Moves Europe Awards

Jerry Heil стала лауреаткою премії Music Moves Europe Awards

Jerry Heil стала лауреаткою премії Music Moves Europe Awards
Фото: thejerryheil/Instagram

Українська співачка Jerry Heil (Яна Шемаєва) отримала одну з п'яти нагород музичної премії Music Moves Europe Awards 2023. Про це вона розповіла 19 січня у своєму Instagram.

"Здобувати перемогу й європейську нагороду в мільйон разів приємніше, коли робиш це в ім’я своєї країни і завдяки ній", – написала співачка.

Jerry Heil перемогла у глядацькому голосуванні. Вона отримала 5000 євро та можливість запису з компанією Deezer. Премію жюрі та 10 тисяч євро отримала Sans Soucis з Італії.

Це вже третя українська співачка, яка перемогла на MMEA — після Alyona Alyona у 2021 і Alina Pash у 2022.

Цього року Паш стала співведучою музичної премії разом із нідерландцем Фернандо Халманом.

Music Moves Europe Awards – премія Європейського союзу у сфері популярної і сучасної музики. Метою премії є відзначити молодих європейських артистів і підтримати їх у побудові міжнародної кар'єри. Вона вручається з 2004 року, її переможцями також були Адель, Дуа Ліпа та Rosalía.

Jerry Heil (справжнє ім'я — Яна Шемаєва) — українська співачка та авторка пісень. Стала відомою як відеоблогерка та кавер-виконавиця завдяки переспівам пісень світових та українських виконавців.

Jerry Heil пише тексти на соціальні теми, про свій особистий життєвий досвід, історії інших людей та навколишній світ. Свій жанр вона описує як "побутовий поп".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок