Співавтора серіалу "Рік і Морті" очікує суд за звинуваченням у домашньому насильстві

Співавтора серіалу "Рік і Морті" очікує суд за звинуваченням у домашньому насильстві

Співавтора серіалу "Рік і Морті" очікує суд за звинуваченням у домашньому насильстві
. Michael Kovac/Getty Images

Співтворця серіалу "Рік і Морті" Джастіна Ройланда, який озвучив двох головних героїв, судитимуть за домашнє насильство. Про це 13 січня повідомило видання The Guardian.

Колишня партнерка Ройланда звинувачує його у нанесенні тілесних ушкоджень і незаконному позбавленні волі. Особу жінки не розкривають. Сам Ройланд своєї вини не визнає.

Інцидент стався в січні 2020 року, і чоловіку ще у травні було пред'явлено звинувачення, але це залишилися непоміченими засобами масової інформації, поки NBC News не повідомив у четвер, 12 січня, коли відбулося досудове слухання у справі.

Наступне засідання мають провести у квітні 2023-го.

"Рік і Морті" — американський анімаційний науково-фантастичний ситком для дорослих про божевільного вченого та його онука, створений Джастіном Ройландом і Деном Гармоном для нічного програмного блоку Cartoon Network Adult Swim.

Перший сезон вийшов у 2013 році, а третій став одним із найрейтинговіших проєктів на каналі. Серіал продовжили на сьомий сезон.

Ройланд також створив відеогру "High on Life", яка описується як комедійний шутер про інопланетян, що відбувається у науково-фантастичному світі.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок