Російський режисер Міхалков впевнений, що потрапив під санкції ЄС незаслужено

Російський режисер Міхалков впевнений, що потрапив під санкції ЄС незаслужено

Російський режисер Міхалков впевнений, що потрапив під санкції ЄС незаслужено
. Нікіта Міхалков. Фото: Wikimedia Commons

Російський режисер Нікіта Міхалков висловився про санкції, які ввели проти нього. За повідомленнями російських ЗМІ, він впевнений, що займався "благою справою", розповідаючи протягом довгих років про те, що в Україні нібито процвітає нацизм.

"Я потрапив під санкції за те, що я у себе на батьківщині, у себе вдома, 10 років послідовно говорив про страшний нацизм, що відроджується в дуже улюбленій мною країні Україні, про звірине бандерівське ставлення до людей", – розповідає він.

Міхалков потрапив до нового списку санкцій Європейського Союзу через свою активну пропагандистську позицію. Він вважає, що Росія все робить правильно.

Через нові обмеження Міхалков більше не зможе відвідувати Європу, а всі його активи на території ЄС будуть заморожені. У його випадку йдеться про віллу та виноградники в Італії, елітну нерухомість в Іспанії та багато іншого.

Раніше, під час Євразійського економічного форуму, режисер запропонував створити власний "Оскар" і назвати його "євразійським".

"Пропоную створити євразійську кіноакадемію і премію – євразійський "Оскар". Участь будуть брати картини, які відповідають ідеалам, що ми сформулюємо, а не фільми, що руйнують людську сутність. Премія має бути дорогою, за неї повинні битися", – сказав Міхалков.

Нікіта Міхалков — російський кінорежисер, актор та продюсер, пропагандист війни. Голова Союзу кінематографістів РФ. З 1998 року — президент Московського міжнародного кінофестивалю. Автор YouTube-каналу "БесогонTV".

Внесений до Переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України. Латвія заборонила режисеру в'їзд до країни через підтримку війни.

Міхалков пробував виправдати війну, опублікувавши відео на своєму YouTube, де заявив, що таким чином Росія врятувала себе від військового вторгнення із боку Заходу, яке нібито готувалося з 1991 року. Він вважає, що війна – це "глобальна спроба наступу західної цивілізації на російський мир".

Іранську акторку затримали за пост в Instagram про страченого протестувальника

Також режисер заявляв, що в Україні "одні нацисти", адже "існує документ, що ухвалює випустити із місць увʼязнення всіх колабораціоністів, незалежно від терміну". І за його словами, з таких людей взяли розписку про готовність воювати з Росією.

Крім того, Міхалков стверджував, що в Україну "готувалась біологічна зброя, яка випробовувалась на українських добровольцях. Ще плюс до того, що прораховували траєкторію цих птахів через Росію... Це абсолютно фашистська спроба винищення взагалі слов'янського етносу як такого".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок