У Бучі "стерли" пам'ятний напис російському письменнику Михайлу Булгакову

У Бучі "стерли" пам'ятний напис російському письменнику Михайлу Булгакову

У Бучі "стерли" пам'ятний напис російському письменнику Михайлу Булгакову
Ірпінь Буча Гостомель Тайм/TG

У Бучі зняли пам’ятну дошку Михайлу Булгакову. Про це 7 листопада повідомили у телеграм-каналі "Ірпінь Буча Гостомель Тайм".

Напис "На початку ХХ століття на цьому місці була садиба та будинок родини видатного письменника Михайла Булгакова" був викарбуваний на камені, однак зараз його там вже немає.

Михайло Булгаков – російський письменник і драматург, який народився в Києві в родині переселенців з Орловської губернії. Його батько був цензором — забороняв українські "непотребні" видання.

На Прикарпатті здали на макулатуру російські книги і купили бойовий дрон

Раніше у мережі розгорілась суперечка – чи варто лишати музей письменнику на Андріївському узвозі. Приводом до цих розмов стала заява секретаріату Національної спілки письменників про недопустимість функціонування в Києві музею Булгакова, який "ненавидів Україну і паплюжив її у своїх творах".

Директорка музею Людмила Губіанурі зазначила, що музей сьогодні займається історією Києва, а його контекст набагато більший, аніж лише Міхаіл Булгаков.

Булгаков також досі лишається у шкільній програмі із літератури, разом із Миколою Гоголем, Володимиром Короленком, Анатолієм Кузнецовим, Ільфом та Петровим.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок