На кіностудії Довженка викрили махінації при закупівлі обладнання

На кіностудії Довженка викрили махінації при закупівлі обладнання

На кіностудії Довженка викрили махінації при закупівлі обладнання
. Фото: Вікіпедія

Колишніх головного інженера кіностудії імені Олександра Довженка та директора приватної компанії підозрюють у розкраданні понад 4,4 мільйона гривень під час закупівлі телевізійного обладнання. Про це повідомляє на офіційному сайті Національне антикорупційне бюро України 3 жовтня.

НАБУ і САП повідомили про підозру ще 30 вересня. Слідство встановило, що у листопаді 2018 року ДП "Кіностудія ім. О. Довженка" оголосило відкриті торги з закупівлі телевізійного та аудіовізуального обладнання. Переможцем у тендері стала наперед визначена компанія, з якою було укладено договір, який не передбачав санкцій за порушення термінів постачання обладнання.

Прем’єра "Не бачити / не грішити" від Суспільне Культура — на Kharkiv MeetDocs

За умовами договору, обладнання для кіностудії мали поставити до кінця 2018 року, але кіностудія отримала обладнання лише у квітні 2019 року, і лише частково.

"Незважаючи на це, головний інженер посприяв у тому, щоб держпідприємство сплатило приватній компанії усю суму коштів, передбачену умовами договору. Як наслідок, кіностудією за непоставлене обладнання було сплачено понад 4,4 млн гривень", – йдеться у повідомленні пресслужби Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Дії головного інженера та гендиректора приватної структури кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Досудове розслідування триває.

Україна стала фокус-країною Стокгольмського міжнародного кінофестивалю

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок