"Океан Ельзи" зібрав понад 19 млн гривень для України за три літні місяці

"Океан Ельзи" зібрав понад 19 млн гривень для України за три літні місяці

"Океан Ельзи" зібрав понад 19 млн гривень для України за три літні місяці
. Фото: okeanelzy_official/Instagram

1 серпня український гурт "Океан Ельзи" у своєму Instagram повідомив, що за літо зібрав понад 19 мільйонів гривень для України. Таку суму музиканти зібрали з виступів, продажів цифрової музики та партнерських проєктів.

"Спрямовуємо допомогу за кількома напрямками: ЗСУ, медикам, лікарням у містах, що наразі знаходяться у відносній близькості до зони бойових дій і приймають звідти пацієнтів, зокрема, постраждалих від ракетних та інших обстрілів дітей, на відновлення культурної спадщини України", – зазначають музиканти в дописі.

"Адже російські загарбники воліють не лише окупувати наші території, зруйнувати наші міста, села, виробництва, знищити поля, а разом з ними і врожай, а ще й цілеспрямовано позбавити українців майбутнього, вбиваючи кращих з кращих, та знищуючи нашу спадщину від попередніх поколінь, руйнуючи культурні центри, музеї тощо. Бо сама думка існування бодай чогось українського з глибоким історичним, культурним корінням і розвиненого майбутнього нашої країни для них нестерпна і доводить до сказу. Не вийде у них. Ніколи".

"Океан Ельзи" вже переказав гроші Міністерству оборони України, фонду Сергія Притули, Дніпровській обласній дитячій клінічній лікарні, 247 батальйону 124-ї бригади, Червоному Хресту, фонду "Корпорація монстрів".

1 вересня Міністерство культури та освітньої політики повідомило, що Святослав Вакарчук переказав 350 тисяч гривень на відновлення Національного літературно-меморіального музею Г. С. Сковороди, який 7 травня 2022 року російські військові під час обстрілу цілеспрямовано знищили.

Як підтримують Україну у світі під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок