У Швеції видадуть антологію сучасної української літератури

У Швеції видадуть антологію сучасної української літератури

У Швеції видадуть антологію сучасної української літератури
Фото: Суспільне Запоріжжя

У Швеції видадуть літературну антологію "Просто неба України". Про це стало відомо 23 серпня. Обкладинку опублікувало на своєму сайті видавництво "Ariel" (Ariel Förlag), яке й надрукує книжку спільно зі шведським PEN-клубом.

"Просто неба України"  — перша літературна антологія з українськими авторами, видана шведською мовою за останні 30 років. До неї увійшли п’єси, щоденникові записи, есе та поезія.

Серед авторів — Сергій Жадан, Оксана Забужко, Дарина Гладун, Володимир Єрмоленко, Галина Крук, Ірена Карпа, Катерина Калитко, Ія Ківа, Лесик Панасюк, Юлія Мусаковська, Наталка Ворожбит та інші.

"Протягом пів року геноцидної війни Росії в Україні ми працювали над перекладом та публікацією українських літературних голосів зсередини катастрофи. Ці голоси тепер зібрані в антологію "Просто неба України", яка зовсім скоро дістанеться до нас з латвійської друкарні. Завтра, в День Незалежності, через пів року від вторгнення, ми розпочнемо її передпродаж у Швеції", — зазначив видавець й упорядник Мікаель Нідал.

Книга буде одразу у двох форматах — за 250 (863 грн) та 500 (1727 грн) шведських крон. З друкарні антологія має надійти в середині вересня.

У Швеції видадуть антологію сучасної української літератури
Фото: Mikael Nydahl/Facebook

Як підтримують Україну у світі під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок