В Україні запускають відеокампанію з сексуальної освіти для підлітків та молоді

В Україні запускають відеокампанію з сексуальної освіти для підлітків та молоді

В Україні запускають відеокампанію з сексуальної освіти для підлітків та молоді
. Фото: пресслужба

Агенція ООН з сексуального і репродуктивного здоров’я UNFPA створила діджитальний анімаційний серіал "Пубертат". У ньому головний герой Пубертат переживає кризу підліткового віку й долає її виклики.

"Це персонаж, що відображає внутрішній світ підлітка. Навіть не період — стан. Коли на все реагуєш гостро, коли хочеться луснути від злості, а вже за секунду перетворитися на невидимку. Ми всі були на цій емоційній гойдалці. Тому й відобразили усі коливання буквально", – зазначає Оксана Гончар, creative group head агенції ISD Group, спільно з якою розробили проєкт.

Пубертат – і назва серіалу, і ім’я головного героя, що фігурує в кожному ролику. Незграбний, сором’язливий і дотепний, він не має гендеру та статі та постійно змінює свою форму. У кампанії вже є три ролики, кожний сюжет присвячено конкретній темі. Пубертат переживає досвід порушення особистих фізичних кордонів у ліфті та вчиться розповідати про це близьким, вперше стикається з неприємними запахами тіла і вчиться любити свої чудові вуха.

"Ця кампанія сьогодні має велике значення особливо тому, що багато молодих людей через гуманітарну кризу змушені покинути свої домівки та піддаються значному ризику втрати своєї тілесної автономії. "Пубертат" слугуватиме путівником, який супроводжуватиме їх у різних змінах, як фізичних, так і емоційних", – прокоментував представник UNFPA в Україні Хайме Надаль.

Ролики можна переглянути на офіційній сторінці проєкту в Instagram

Більше про сучасну культуру та соцмережі в Україні

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок