Ритейлер Lego присвятив фігурки українським захисницям

Ритейлер Lego присвятив фігурки українським захисницям

Ритейлер Lego присвятив фігурки українським захисницям
Фото: @AndrewBecraft/Twitter

Ритейлер Lego Brickmania, який розробляє історично достовірні конструктори на військову тематику, випустив фігурки з українськими захисницями. Про це 19 липня у своєму Facebook повідомила українська волонтерка, медикиня-доброволиця Аліна Михайлова.

"Брік розробляють історично достовірні конструктори лего на військову тему. Останні фігурки вони присвятили дівчатам медикам в Україні. Засновник компанії та новинного ресурсу про Лего Ендрю Бікрафт тегнув мене з дівчатами у твітері", – написала вона.

"Lego-версія деяких із багатьох дивовижних жінок, які захищають Україну після того, як росія вдерлася в Україну. Мій дідусь був медиком у Другій світовій війні, і я глибоко поважаю бойових медиків та інших, хто бореться з російським фашизмом в Україні сьогодні. Слава Україні!", – написав у пості Бікраф.

Інший ритейлер Lego Citizen Brick зібрав понад 16 тисяч доларів для України, продаючи крихітні коктейлі Молотова та мініфігурки Володимира Зеленського.

Як у світі підтримують Україну під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок