Студія Warner Bros. попросила вибачення у Джоан Ролінґ

Студія Warner Bros. попросила вибачення у Джоан Ролінґ

Студія Warner Bros. попросила вибачення у Джоан Ролінґ

Компанія Warner Bros., що випускає фільми про Гаррі Поттера, спростувала заяву власного PR-агента, який сказав, що студія більше не пов’язана з авторкою книг про відомого чаклуна Джоан Ролінґ. Про це пише Screen Rant.

"Джоан Ролінґ — одна з найдосвідченіших оповідачок у світі, і ми пишаємося тим, що є студією, яка втілює її бачення, персонажів та історії в життя зараз та на десятиліття вперед. Ми шкодуємо, що наш PR-агент припустився помилки", — зазначили представники організації.

Що сталося?

Під час трансляції пресконференції у Лондоні 27 червня репортер спитав Тома Фелтона, відомого за роллю Драко Малфоя, про Ролінґ. Співробітник PR-агентства не дозволив актору відповісти й попросив репортера поставити інше запитання. Згодом була оприлюднена інформація, нібито студія Warner Bros. та Джоан Ролінґ більше не співпрацюватимуть.

Раніше письменниця викликала хвилю хейту у мережі через свої висловлювання про трансгендерних людей, після чого її почали активно кенселити. Навіть у фільмі-продовженні "Гаррі Поттера" на початку 2022 авторку спочатку не мали показувати взагалі, проте згодом вона з'явилася на архівних кадрах.

Більше про українські книжки

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок