Три посмертні пісні Майкла Джексона видалено зі стримінгів

Три посмертні пісні Майкла Джексона видалено зі стримінгів

Три посмертні пісні Майкла Джексона видалено зі стримінгів

Компанія Sony Music Entertainment видалила з цифрових майданчиків три пісні Майкла Джексона з його першого посмертного альбому "Michael" (2010). Про це пише видання Stereogum.

Йдеться про "Breaking News", "Keep Your Head Up" та "Monster" за участю 50 Cent. Офіційна історія полягає в тому, що Джексон записав усі три пісні з командою авторів і продюсерів пісень Едвардом Кашіо та Джеймсом Портом у 2007 році. Але шанувальники довгий час вірили, що вокал у цих піснях справді походить від сесійного співака Джейсона Малачі.

У заяві для фан-сторінки представник майна Джексона сказав: "Видалення цих трьох пісень не має нічого спільного з їх автентичністю. The Estate та Sony Music вважають, що нинішня розмова про треки відволікає спільноту шанувальників і випадкових слухачів Майкла Джексона від того, щоб вони зосередили свою увагу там, де вона має бути — на легендарному та глибокому музичному каталозі Майкла".

Наразі пісні видалені з Apple Music, Spotify та YouTube Music.

Майкл Джексон — американський співак, танцюрист, кіноактор, автор пісень. Вважається "королем попмузики". Альбом "Thriller"  був занесений у Книгу рекордів Гіннесса як диск, що був розпроданий найбільшим накладом за всю історію музики (108 млн примірників, станом на 2010 рік). В активі Джексона тринадцять премій Ґреммі. Двічі його ім'я занесене в Зал слали рок-н-ролу.

Читайте інтерв'ю з сучасними українськими виконавцями

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок