"Вони борються за свою свободу": берлінський дизайнер у синьо-жовтих образах щодня підтримує Україну

"Вони борються за свою свободу": берлінський дизайнер у синьо-жовтих образах щодня підтримує Україну

"Вони борються за свою свободу": берлінський дизайнер у синьо-жовтих образах щодня підтримує Україну
Фото: frankpeterwilde/Instagram

Світові зірки, блогери та дизайнери у всьому світі намагаються підтримати Україну та привернути увагу до злочинів, які вчиняє російська армія. Зокрема і німецький стиліст та дизайнер Френк Вільде від початку повномасштабного вторгнення веде блог в Instagram. Чоловік фотографується в ліфті у вбранні жовто-синього кольору та викладає фото у соцмережі. Для Вільде це можливість підтримати Україну та нагадати всьому світові про війну. Про це він розповів у інтерв’ю для видання Vogue.ua

Перше фото дизайнер виклав ще до початку повномасштабного вторгнення: "Свій перший лук я опублікував Instagram ще до початку війни. Одягнув чорну паперову маску з обличчям Путіна, шкіряний плащ та взяв довгий ніж у крові – як референс на трилер Ніколаса Роуга "А тепер не дивися". Це був час, коли російські війська розміщувались уздовж українського кордону".

"Мене дратували німецькі політики, які розповідали на телебаченні, що Росія ніколи не піде в наступ. Водночас британська розвідка й експерти попереджали про напад. І якщо не відвертатися від фактів, було зрозуміло: війна почнеться".

До своїх образів у синьо-жовтих кольорах Вільде додає квіти. Дизайнер зазначає, що квіти часто використовуються в українській культурі та вишиванках, символізуючи життя та цвітіння.

"Думаю, саме цей ліберальний дух і боротьба України за свободу лякають Путіна найбільше. Бо ці процеси не спинити, – вважає Френк Вільде. – Українців зараз викрадають і ґвалтують – і вони стали на спротив цьому. Вони борються за свою свободу".

Як у світі підтримують українців, можна прочитати тут

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок