У японських храмах стали знаходити ритуальні ляльки з обличчям Путіна

У японських храмах стали знаходити ритуальні ляльки з обличчям Путіна

У японських храмах стали знаходити ритуальні ляльки з обличчям Путіна
Фото: скріншот з відео

Наприкінці травня у кількох святинях у східній Японії почали знаходити прибиті до священних дерев солом'яні ляльки із зображенням, що нагадує президента Росії Володимира Путіна, прикріпленим до голови. Про це 9 червня повідомило видання Vice.

Всередині ляльок знаходять записку з ім'ям Путіна, датою його народження та "молитвою про знищення зла". Ляльки, мабуть, є аналогами ляльки Вуду – японці їх використовують, щоб проклясти російського президента за вторгнення в Україну. Дерева ж слугують для зв'язку з духами.

Один зі священників, який знайшов таку ляльку, сказав, що розуміє почуття цих людей. Проте засмучує його не ставлення людей до Путіна, а те, що ляльки прибивають до священних дерев, чим їх пошкоджують.

За даними поліції, повідомлення про ляльки почали надходити із середини травня, а до 7 червня їх знайшли майже у десятку святинь. Оскільки форма ляльок схожа, можливо, що за прокльонами стоїть одна людина.

Як цивілізований світ ставиться до Путіна

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок