Джордж Мартін назвав Путіна "злісним бандитом", а росіян – "хорошими людьми"

Джордж Мартін назвав Путіна "злісним бандитом", а росіян – "хорошими людьми"

Джордж Мартін назвав Путіна "злісним бандитом", а росіян – "хорошими людьми"
. Фото: George R.R. Martin/Facebook

Американський письменник Джордж Мартін у своєму блозі "Not a Blog" лишив коментар щодо повномасштабного вторгнення Росії до України. Він назвав росіян "хорошими людьми із жахливим лідером на чолі".

"А великий світ такий потворний, що я ледве витримаю дивитися новини. Що я можу сказати про напад Росії на Україну, чого ще не сказали інші? Я був учасником асамблеї в Санкт-Петербурзі кілька років тому. Захід був веселим, місто було чудовим, а російські фанати та письменники — навіть прикордонники – були такими теплими та привітними", – написав він.

Мартін назвав Путіна "злісним бандитом", однак, на його думку, таким є парадокс світової історії, коли "хороші люди" опиняються під керівництвом "жахливих лідерів".

"Хороші люди з жахливими лідерами. Слухаючи повідомлення про боротьбу, я відчуваю себе таким злим, таким безпорадним", — додав письменник.

Джордж Мартін назвав росіян "хорошими людьми"
Джордж Мартін назвав росіян "хорошими людьми". Фото: скріншот блогу письменника

Джордж Мартін — американський письменник-фантаст, сценарист і продюсер. Автор популярного циклу книг у жанрі фентезі "Пісня льоду й полумʼя" (A Song of Ice and Fire), яку він розпочав 1996 року романом "Гра престолів". У 2005 році четверта книга серії — "Бенкет круків" (A Feast for Crows) очолила список бестселерів в рейтингу The New York Times.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок