Джонні Депп виграв справу проти Ембер Герд. Її визнали винною у наклепі

Джонні Депп виграв справу проти Ембер Герд. Її визнали винною у наклепі

Джонні Депп виграв справу проти Ембер Герд. Її визнали винною у наклепі
. Фото: АР

Твердження актриси про те, що вона була жертвою домашнього насильства, визнали наклепом. Ембер Герд буде зобов'язана виплатити колишньому чоловікові компенсацію у розмірі $15 млн, хоча той вимагав $50 млн. Присяжні винесли вердикт після шести тижнів судових позовів і менш як трьох днів обговорення. Про це повідомляє Insider.

Рішення оголосили із затримкою: спочатку присяжні не до кінця заповнили свої бланки, тому суддя попросила їх піти, щоб вписати суму грошової компенсації на користь тієї чи іншої сторони у відповідну графу. Суму обирали самі присяжні — суддя сказала лише те, що вона має бути не меншою за один долар.

Герд має заплатити колишньому чоловікові $15 млн за те, що поширювала неправдиву інформацію про насильство з боку Деппа. Цим вона зашкодила кар'єрі та репутації актора.

Депп заплатить Герд $2 млн через її позов, який стосувався публікації від адвоката Деппа, Адама Волдмана. Його задовільнили, визнавши одне із висловлювань Волдмана наклепом. Їй присудили компенсацію у розмірі $2 млн, хоча вона вимагала $100 млн.

Депп не був присутній на оголошенні вироку. Поки що він не дав жодних коментарів про свою перемогу у справі про захист честі та гідності. Герд прокоментувала рішення суду на своїй сторінці в інстаграмі.

"Розчарування, яке я відчуваю сьогодні, не висловити словами. Моє серце розбите тим, що гора доказів все ще виявилася недостатньою, щоб протистояти непропорційній силі, впливу та владі мого колишнього чоловіка", – написала Герд.

Герд нагадала, що раніше Депп програв справу про наклеп у Великій Британії. У 2020 році він подав до суду на таблоїд The Sun, який опублікував статтю, в якій назвав Деппа "вбивцею дружин" та звинуватив у насильстві щодо Герд.

"Мені сумно, що я програла цю справу. Але мені ще сумніше від того, що, здається, я втратила право, яке, як я думала, у мене як в американки було — говорити вільно і відкрито", – заявила актриса.

Шлюб Джонні Деппа та Ембер Герд тривав 15 місяців, доки вона не висунула йому звинувачення у насильстві та не подала на розлучення у травні 2016 року. За підсумками процесу Деппу довелося заплатити їй $7 млн. Депп та Герд відмовилися від претензій один до одного.

У 2019 році Джонні Депп подав свій перший позов про наклеп на $50 млн проти Ембер Герд. У документі уточнювалося, що колишня дружина необґрунтовано звинувачувала Деппа в домашньому насильстві та регулярних побоях – і використала цей наклеп заради просування своєї кар'єри. Адвокати актриси, своєю чергою, називали позов Деппа спробою змусити колишню дружину замовкнути.

Після програного позову проти The Sun Джонні Деппа попросили відмовитися від ролі Геллерта Грін-де-Вальда у третій частині "Фантастичних тварей" (на його роль взяли Мадса Міккельсена). Пізніше актора та його фільми почав бойкотувати Голлівуд. Депп називав себе жертвою "культури скасування".

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок