"Stefania" Kalush Orchestra побила рекорд у Spotify

"Stefania" Kalush Orchestra побила рекорд у Spotify

"Stefania" Kalush Orchestra побила рекорд у Spotify

Трек українського гурту Kalush Orcherstra "Stefania" побив рекорд і став найпрослуховуванішим треком у Spotify у східноєвропейських та центральноазійських країнах. Про це повідомив фронтмен гурту Олег Псюк у сторіз Instagram.

"Щойно дізнався, що ми побили рекорд у СНД у Spotify. У нас найбільша кількість прослуховувань. Ніхто ще стільки не мав, як у нас. На другому місці — Елджей, у нього також було багато прослуховувань, але тут Kalush №1".

"Stefania" Kalush Orchestra стала найпрослуховуванішим треком
"Stefania" Kalush Orchestra стала найпрослуховуванішим треком. Фото: kalush.official/Instagram

Трек Stefania досі продовжує перебувати в чартах стрімінгового сервісу. Станом на ранок 1 червня пісня знаходиться на 34 сходинці у щотижневому рейтингу найбільш прослуховуваних треків у світі — Spotify Global Viral. А кліп на пісню перебуває на 1 місце у вкладці "Популярне" на YouTube.

Варто зазначити, що Spotify зараховує Україну до однієї категорії з іншими країнами Східної Європи та Центральної Азії.

Україна ніколи не була повноцінним членом СНД, оскільки не підписувала Статут, однак мала статус держави-засновниці та держави-учасниці. У 2018 році указом Президента країна остаточно припинила участь в статутних органах СНД.

Сам стрімінговий сервіс заявив про відхід з Росії через нові закони, що накладають обмеження на поширення інформації всередині країни. Також Spotify видалили з AppStore та Google Play в Росії.

"Додаток аудіостримінгового сервісу Spotify недоступна в App Store і Google Play для користувачів з Росії", — зазначають російські ЗМІ,

При цьому Spotify недоступний також й у Huawei AppGallery.

Що відомо

Переможцями Євробачення-2022 стали Kalush Orchestra з піснею "Stefania". Вони отримали 192 балів від журі та 439 балів від глядачів.

А перший заступник голови КМДА Микола Поворозник розповів, що Євробачення-2023 може пройти в Києві. За словами чиновника, у столиці України є весь необхідний інвентар для організації та проведення міжнародного пісенного конкурсу у 2023 році на відповідному рівні.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок