Spotify йде з російського ринку – ЗМІ

Spotify йде з російського ринку – ЗМІ

Spotify йде з російського ринку – ЗМІ
Ілюстративне фото: Spotify

Стрімінговий сервіс Spotify повністю призупинить роботу в Росії, починаючи з квітня. Компанія вирішила припинити роботу в Росії через посилення контролю над публікаціями в ЗМІ про війну в Україні. Про це повідомляє шведське видання Expressen з посиланням на внутрішні документи Spotify.

Також про зупинення роботи Spotify повідомив журналіст Bloomberg Лукас Шоу у своєму Twitter-акаунті.

Як стверджує видання, у Spotify заявили, що прагнули, аби сервіс продовжував роботу в Росії, і користувачі мали доступ до надійних і незалежних джерел інформації в регіоні. Проте закони, нещодавно прийняті в Росії, накладають додаткові обмеження на доступ до інформації, ліквідують свободу вираження поглядів та криміналізують деякі види новин.

"Це ставить під загрозу безпеку наших співробітників та, можливо, наших слухачів. Після ретельного розгляду варіантів, заснованих на поточних обставинах, ми прийшли до складного рішення повністю призупинити роботу в Росії", – передає заяву Spotify видання Expressen.

Раніше Spotify закрив свої офіси в Росії. При цьому зазначалося, що сервіс залишиться доступним для російських користувачів. Водночас у Spotify вже було видалено контент, який спонсорується російською владою, зокрема подкасти, що належать російським ЗМІ.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

На початок