Переможець "Євробачення-2009" Олександр Рибак зіграв на скрипці Stefania

Переможець "Євробачення-2009" Олександр Рибак зіграв на скрипці Stefania

Переможець "Євробачення-2009" Олександр Рибак зіграв на скрипці Stefania
. Фото: rybakofficial/Instagram

Уже у суботу, 14 травня, в італійському Турині відбудеться фінал Євробачення-2022. А пісня українського гурту Kalush Orchestra уже стала впізнаваною – її активно переспівують інші відомі артисти. Зокрема, переможець конкурсу 2009 року, Олександр Рибак, зіграв мотив Stefania на скрипці – відео він додав у Instagram.

"Я люблю цю пісню", — написав Олександр Рибак та додав до свого допису два синьо-жовтих сердечка.

Уже 13 учасників цьогорічного конкурсу заспівали рядки "Stefania". Зокрема, до своєрідного флешмобу долучився представник Німеччини Malik Harris, гурт із Франції Alvan & Ahez та учасники з Фінляндії гурт The Rasmus. А представник від Польщі Охман вже майже повністю вивчив на пам'ять рядки пісні.

Kalush Orchestra виступить у фіналі Євробачення під номером 12.

Де дивитися фінал

Телебачення

Глядачі зможуть подивитися пряму трансляцію великого фіналу Євробачення-2022 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, яка розпочнеться о 22:00.

Коментуватиме шоу незмінний ведучий Тімур Мірошниченко, який 17 років є українським голосом Євробачення.

Радіо

Радіо Промінь — офіційний радіотранслятор Євробачення-2022. В ефірі працюватимуть 2 пари ведучих: Анна Заклецька і Дмитро Захарченко та Саша Франко і Євген Павлюковський.

Діджитал-платформа

Пісенний конкурс Євробачення-2022 можна буде також дивитися на діджитал-платформах Суспільного:

На ютуб-каналі Євробачення Україна можна буде спостерігати за роботою ведучого Тімура Мірошниченка наживо з коментаторської студії.

Як голосувати у фіналі

У фіналі українці можуть голосувати за всіх учасників конкурсу, крім представників України — гурту "Kalush Orchestra". Під час прямого ефіру з’явиться інформація, коли можна буде надсилати sms-повідомлення на номер 7576 із номером  учасника, за якого голосуєте.

Більше про Євробачення-2022 дізнавайтеся на ютуб-каналі Євробачення Україна, фейсбук-сторінці Євробачення, телеграм-каналі Євробачення Україна та у TikTok.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок