Євробачення-2022: хто переміг у другому півфіналі конкурсу

Євробачення-2022: хто переміг у другому півфіналі конкурсу

Євробачення-2022: хто переміг у другому півфіналі конкурсу
. Фото: EBU/SARAH LOUISE BENNETT

12 травня пройшов другий півфінал Пісенного конкурсу Євробачення-2022 у Турині, де з-поміж вісімнадцяти країн-учасниць обрали другу десятку виконавців, які змагатимуться за перемогу у фіналі конкурсу 14 травня.

Переможці другого півфіналу Євробачення-2022

Євробачення-2022: хто переміг у другому півфіналі конкурсу
Переможці другого півфіналу Євробачення-2022. Фото: скріншот з відео

14 травня разом із ними виступлять 10 учасників-переможців першого півфіналу конкурсу. Де дивитися – дізнайтесь за посиланням.

Дивіться пряму трансляцію другого півфіналу Євробачення-2022 з коментаторської студії Суспільного мовлення. Коментатор Тімур Мірошниченко відповідав на запитання глядачів наживо.

Більше про Євробачення-2022 дізнавайтеся на ютуб-каналі Євробачення Україна, фейсбук-сторінці Євробачення, телеграм-каналі Євробачення Україна та у TikTok.

Також трансляцію пісенного конкурсу можна дивитися на UA: КУЛЬТУРА в єдиному порталі державних послуг "Дія" — обрати канал можна серед послуг у категорії "Дія TV".

Детальніше за яким номером і в яких країнах можна голосувати – дивіться на за посиланням.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України у Міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 в Італії. Цьогоріч у пісенному конкурсі беруть участь 40 країн.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок