"Поезія вільних": в Україні запускають портал для віршів про війну

"Поезія вільних": в Україні запускають портал для віршів про війну

"Поезія вільних": в Україні запускають портал для віршів про війну
Фото: pixabay.com

Міністерство культури та інформаційної політики України та Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти за підтримки волонтерів створили національний портал "Поезія Вільних". Про це міністр культури Ткаченко повідомив у своєму каналі в Telegram.

Це майданчик, на якому кожен українець може поділитися своїми творами, які навіяла жахлива війна, розв’язана російською федерацією 24-го лютого 2022 року. Для цього потрібно заповнити відповідну форму і дати згоду на публікацію твору та обробку персональних даних. Їх опублікують на сайті після обробки редакції.

"Наша поезія – це зброя, що надихає тих, хто тримає зброю справжню", – пишуть автори на головній сторінці сайту. "Кожен вірш, кожен рядок, кожне слово – це вже частина Української історії. Після нашої перемоги, майбутні покоління мають пам’ятати крізь що ми пройшли та надихнутись відвагою і героїчною боротьбою".

Після перемоги України МКІП планує випустити друковану збірку віршів, до якої увійдуть найкращі роботи талановитих митців, що долучилися до ініціативи.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

На початок