ТНМК і Kozak System видали спільну версію пісні "Мамо"

ТНМК і Kozak System видали спільну версію пісні "Мамо"

ТНМК і Kozak System видали спільну версію пісні "Мамо"

Гурти ТНМК і Kozak System видали спільну версію пісні "Мамо". Як зазначається в офіційному релізі, це пісня-обіцянка матерям солдатів, що все буде добре.

Наразі вокалісти гуртів ТНМК і Kozak System Олег Фагот Михайлюта та Іван Леньо служать у Територіальній Обороні Києва.

"Рік тому Іван Леньо з Kozak System запропонував зробити цей трек, наче оповідь про розмову військового з мамою – на старій кухні, за столом, затягнутим давньою клейонкою. Ця картина одразу жваво поставала перед очима.

Ми зробили окрему версію, переписавши текст та змінивши аранжування. І тепер, рік потому, з’ясувалося, що й весна холодна, й війна значно ближче, ніж раніше – раптом кожне слово в цій пісні набуло додаткової ваги.

Рік тому ніхто не міг знати, що текст цієї пісні стане настільки реальним. Але ми точно повернемося переможцями після бою – це вже інша Україна. Та інший світ“, – каже вокаліст гурту ТНМК Олександр "Фоззі" Сидоренко.

"Сьогодні вся країна, всі сини й доньки встали на захист нашої Незалежності, встали на захист нашого народу. І кожна Мама зараз сидить вдома, хвилюється і чекає звісток, але ми можемо запевнити наших мам, що ми повернемося живі. Ворог буде розбитий. Нашим хлопцям та дівчатам, їхнім мамам і татам. Слава Україні!”, – каже вокаліст гурту Kozak System Іван Леньо.

Нагадаємо, 3 березня гурт Kozak System опублікував сольну версію пісні "Мамо".

Війна — усі останні новини
На початок