На сайті видавництва Анетти Антоненко доступні книжки за 1 грн

На сайті видавництва Анетти Антоненко доступні книжки за 1 грн

На сайті видавництва Анетти Антоненко доступні книжки за 1 грн

На сайті видавництва Анетти Антоненко доступні 129 електронних книжок за 1 грн, гроші від продажу яких підуть на потреби української армії.

Аби придбати книжку зі списку, потрібно обрати її, оформити замовлення, оплатити його за 1 гривню – після чого книжки будуть доступні за посиланням в електронному листі.

Книжки доступні у форматах mobi, fb2, epub, pdf.

На сайті видавництва Анетти Антоненко доступні книжки за 1 грн
Скріншот з сайту

2 березня у "Видавництві Старого Лева" повідомили, що відтепер на їх сайті можна безплатно завантажити 6 книжок в електроному форматі для дітей різного віку, щоб відволікти малечу за читанням. Онлайн-книгарня Yakaboo також відкрила безкоштовний доступ до книжок та аудіо в мобільному додатку.

Команда дитячого напрямку мовника запустила Telegram-канал з аудіоказками для сімей із дітьми. Окрім можливості слухати онлайн, аудіоказки також можна завантажити на телефон чи інший гаджет заздалегідь — на випадок, якщо зникне зв’язок. Тривалість кожної аудіоказки — 2-5 хвилин, розмір файлів невеликий — відповідно до 3-5 Mb кожний.

Актори і студенти КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого так само створили Telegram-канал "Павлуша і Ява" із аудіофайлами казок. Усі казки можна завантажити заздалегідь і прослуховувати офлайн за потреби.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок