"В РФ процвітає нацизм": міністр Ткаченко про Путіна, росіян і російські пропагандистські канали

"В РФ процвітає нацизм": міністр Ткаченко про Путіна, росіян і російські пропагандистські канали

"В РФ процвітає нацизм": міністр Ткаченко про Путіна, росіян і російські пропагандистські канали
.

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко переконаний, що в Росії процвітає нацизм, а також, що, маючи намір "денацифікувати", що на практиці означає знищити Україну, президент РФ Путін здійснює це з власною країною. Про це міністр написав у Facebook.

24 лютого Росія вторглася в Україну, розв'язавши повномасштабну війну, жертвами якої вже стали тисячі цивільних українців в різних регіонах країни. Натомість президент РФ Володимир Путін назвав це "спецоперацією на Донбасі", метою якої є "демілітаризація і денацифікація України".

Олександр Ткаченко зазначив, що нині Володимира Путіна в Україні ненавидять усі: армія, діти, домогосподарки, програмісти, садівники.

"Тези про денацифікацію зіткнулися з тим, що "денацифікувати", а значить знищити, потрібно всіх українців. А це – страшніше за нацизм. Окрім українців, путін убиває російських, російськомовних, знищує церкви російського патріархату. Це не нацизм. Це – геноцид", – написав міністр культури та інформаційної політики України.

Пан Ткаченко переконаний, що президент країни-агресора керується не логікою, а помстою за те, що Україна – вільна.

"Але я хотів би сказати про культуру. Путін примудрився зганьбити весь так званий "російський світ", а значить, і культуру. Давайте подивимося у майбутнє. Як оцінюватимуть наступні покоління? Чехов – російський. Російський = вбивця. Російський балет? Балет країни вбивць. Російські матрьошки? А чи немає в них гранати?Путін "денацифікує" не Україну. Путін денацифікує Росію. Із такою нацією ніхто не захоче мати справи десятки років", – переконаний Олександр Ткаченко.

У наступному пості міністр зацитував слова прессекретаря Кремля Дмитра Пєскова, якого назвав "Геббельсом Росії": "Настоящему русскому не стыдно, что он русский — а если ему стыдно, то он не русский и не с нами".

"З філологічної точки зору цю маячню можна скоротити до однієї тези: справжньому руському не соромно. Ніколи і ні за що. А от, виходячи з історії людства, такі заяви можна оцінювати як націонал-соціалізм. Адже нацизм – тоталітарна політична ідеологія. Базується на тезі про цінність нації та її верховенстві в процесі утворення держави", — зазначив пан Ткаченко.

Ткаченко звернув увагу на те, що російські пропагандистські телеканали позиціонують росіян як "рятівників планети" і водночас розпалюють у глядачів ненависть до інших країн.

"Це не орвелівські двохвилинки ненависті. Це продовжується 24 години на добу. А от заградотряди з кадирівців, які не дають втікати з поля бою деморалізованим росіянам – це вже інша історія – совєтська. Здається мені, фашистська Росія зібрала в собі найгірше з історії людства. Залишились, мабуть, лише концтабори. Бо крематорії вже працюють. Путін сам запустив свій початок кінця. І лік його останніх днів – розпочато 24 лютого", – переконаний Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, головний рабин Києва та України Моше Реувен Асман заявив, що російська пропаганда "промила мізки" своїм громадянам так, як це було в нацистській Німеччині.

Читайте також

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок