KRUTЬ записала пісню “Україно” разом із Хмельницьким хором

KRUTЬ записала пісню “Україно” разом із Хмельницьким хором

KRUTЬ записала пісню “Україно” разом із Хмельницьким хором
.

Співачка Марина Круть (KRUTЬ) спільно з Хмельницьким муніципальним хором виконали відому пісню Тараса Петриненка “Україно”, щоб підбадьорити українців та підняти бойовий дух ЗСУ.

“Вже тиждень усі українці живуть у новій реальності. Реальності, де кожну хвилину лунають вибухи, кожну хвилину руйнуються наші міста. Реальності, де кожну хвилину помирають люди.

Але. Їм нас не зламати. І ми не втратимо ані сили, ані волі до перемоги. Ми на своїй землі і ми нікому її не віддамо. У наших жилах тече козацька кров та сила усіх поколінь, усіх героїв, які століттями незламно боролись за незалежність України”, – написала артистка на своїй сторінці в Instagram.

Зараз Марина Круть перебуває у своєму рідному місті Хмельницькому, де зайнялася волонтерством.

“Я допомагаю чим можу: контактами, координацією, волонтерським центрам тощо. Також не забуваю за бандуру. Надіюсь, що буду концентруватись на музиці. Адже пісня – лікує. Пісня зараз має напряму служити людям. Українська пісня підіймає дух”, – розповіла співачка в коментарі Радіо Промінь.

Війна змінила життя та плани артистки, як і кожного українця.

“Я знаю, що Хмельницький муніципальний хор до війни вів активну творчу діяльність, так само як і я. У мене були грандіозні плани на майбутнє, але вони обірвались із початком війни (досі страшно промовляти це слово). Все, що роблять музиканти в Україні зараз – не тільки співають, а ще й плетуть сітки, варять їжу, волонтерять, вступають до тероборони і воюють в ЗСУ. Ось так символічно змінюється життя творців під час війни”, – розповіла Марина Круть у коментарі Радіо Промінь.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок