"Ми стоїмо за сотні тисяч біженців": акторка Крістен Стюарт підтримала Україну

"Ми стоїмо за сотні тисяч біженців": акторка Крістен Стюарт підтримала Україну

"Ми стоїмо за сотні тисяч біженців": акторка Крістен Стюарт підтримала Україну Getty Images

На церемонії нагородження премії “Незалежний дух” (Film Independent Spirit Awards, американська кінопремія, орієнтована на американське незалежне кіно – ред.) американська акторка й режисерка Крістен Стюарт звернулася до зали.

Перед врученням нагороди за найкращу чоловічу роль, Стюарт як почесна голова журі у премії за незалежне кіно виголосила промову: “Сьогодні ми маємо стояти з людьми України. Вони ризикують своїми життями, щоби боротися за право голосу, незалежність та людство – головні цінності “Незалежного духу”. Ми стоїмо за сотні тисяч біженців, які тікають від цієї війни: і за українців, і за інші національності, яким відмовляють у безпечному прихистку”.

Крістен Стюарт виголошувала промову на фоні відеоекрану, підсвіченого жовто-блакитними кольорами – на підтримку України.

Перед цим ведучі шоу актор Нік Офферман та акторка Меган Маллаллі надіслали свої найкращі побажання постраждалим від війни в Україні та всіх несправедливих конфліктів у світі.

Маллаллі додала: “Думаю, озвучу думку всіх тут, коли скажу, що ми сподіваємося на швидке й мирне розв’язання. Особливо, ві*’їбися та забирайся додому, путін”.

Оферман та Маллаллі звернулися до путінаGetty Images

Оферман та Маллаллі звернулися до путіна

Офферман закликав аудиторію передати привіт від “Незалежного духу” путіну, показавши середній палець. А згодом Маллаллі згадала низку організацій, які збирають кошти для українських біженців. І додала: “Будь ласка, допоможіть, чим можете, жертвам цієї безжальної агресії”.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад