Джоан Роулінг передасть до 1 мільйона фунтів на підтримку дітей в Україні

Джоан Роулінг передасть до 1 мільйона фунтів на підтримку дітей в Україні

Джоан Роулінг передасть до 1 мільйона фунтів на підтримку дітей в Україні
. Офіційна сторінка письменниці.

Джоан Роулінг, британська письменниця, відома як авторка серії романів про Гаррі Поттера, у своєму Twitter написала, що збільшить пожертвування до 1 мільйона фунтів стерлінгів на гуманітарну допомогу дітям в Україні.

"Я особисто підтримаю пожертвування до 1 мільйона фунтів стерлінгів. Велика вдячність усім, хто уже долучився, ви даєте Lumos змогу виконувати важливу роботу, для найбільш уразливих дітей в Україні", — зазначила авторка в реплаї до твіта благодійної організації.

Що відомо

Lumos — міжнародна неурядова благодійна організація, заснована британською письменницею Джоан Роулінг. Фонд збирає гроші, щоб забезпечити дітей речами найпершої потреби – їжею, засобами гігієни, медичними наборами. Також кошти будуть витрачена на підтримку сімей та опікунів, психологічну підтримку дітей, та на їхню евакуацію з країни.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок